web_tasarimWeb Tasarim Nedir ?
günümüzde firmaların pazarlamasını kolaylaştıran en etkili çözümlerden biridir.Firma iyi analiz edilmeli müşterinin isteği en doğru şekilde en düşük maliyetle hesaplanmalı ve iş, gününde teslim edilmelidir. Web tasarım yaptıran firmaların çoğunlukla yaşadığı sıkıntılardan biri de Tasarımın teslim süresidir. Pastelboya olarak buna kalıcı çözüm getirmekten mutluluk duyuyoruz.

– Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen İnternet,bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçları ,kurumların ve firmaların ürünlerini pazarlayabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir pazardır. Bu pazardan faydalana bilmek için tek gerekli olan bir web sitesi sahibiolmaktır.

– Web Tasarim HTML (Hypertext Markup Language) kodlama sistemi üzerine kurulmuş,PHP, ASP, .NET, JAVASCRIPT, AJAX gibi yazılım dilleri ile işlevsellik kazandırılan ve SQL,MySQL, MsSQL  veritabanları ile veri kaydı olanağı sunan aynı zamanda grafikle estetik sağlanan bir online uygulama türüdür.
Web tasarım CSS (Cascading StyleSheets) ile kodlanmalı ve web standartlarına uygun olmalıdır. Bir web sayfası, araştırmalarımıza göre kullanıcıların açılışını bekleme süreleri max 10 saniyedir ve bütün bunlar göz önünde bulundurulmalıdır en ince detayına kadar hesaplanmalı ve doğru yerde doğru materyaller kullanılmalıdır.

-Bir Web Sayfası sadece onu okumak isteyen “hedef kitle”ye ulaşır.

– Web sayfası etkileşimli bir projedir. Kullanıcının o web sayfasına bağlanmasının tek nedeni, o konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmaktır

– İyi hazırlanmış bir web sayfası kişiyi araştırmaya teşvik eder. – Sayfalarınız zamanın da etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır. (Böylece sizin de bu piyasa yeniliklerini kullanıcıya tanıtma şansınız olacak)

– Sizin devamlı bir uğraş içinde olmanıza gerek yok web sayfalarınız 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacak ve müşterilere “etkileşimli” bir hizmet verecektir.
– Web sayfalarınızın kaderi diğer medyalar gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz çünkü onlar “Sonsuza kadar kullanılabilecek” şekilde yaratılmıştır.
– Web sitenizi kullanarak, hiçbir ek masraf yapmadan aynı anda binlerce müşteriye hizmet verebilir, bir çok yeni müşteriye de sahip olursunuz.
– Web siteniz sayesinde tüm dünyaya dagilmis hedef kitlenize kendinizi tanitir, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Internet’te on-line (kesintisiz) olarak hizmetlerinizi ve ürünlerinizi pazarlar, SATIS
– Web siteniz yani global ofisiniz 7gün 24 saat aralıksız çalışır. (Ek mesai ücretleri ödemeniz gerekmez.)
– Müşterileriniz istedikleri bilgilere ulaşmak için nereye, kime başvuracaklarını düşünmezler. Oturdukları yerden bir adım atmadan istediklerine anında sahip olurlar.

WEB SİTENİZ VARSA ;

– İşletmeniz için Olumlu bir imaj sağlar.

– İşletmeniz hakkında bilgi almak isteyen kişileri, görsel sunumlarla cezbeder.

– Sanal ortamda açmış olduğunuz bir show room veya şube olarak çalışır.

– 24 saat boyunca kesintisiz ulaşım imkanı.

– Yeni müşteriler edinme veya aracıları ortadan kaldırarak direk müşteriye ulaşma.

– Direk Rezervasyon, Sipariş ve Satış yapma şansı doğurur.

– En düşük maliyetli tanıtım aracıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi aramak için tıklayın