İnternet Sitesi Kurmak Tek Tıkla Önünüzde 

Tüm site paketlerimizde alan adı ve hosting hediye!

Anlaşmalı Kartlara 2-9 Taksit İmkanı!…

Bizi Aramadan karar vermeyiniz. 0850 303 1 888 – 0533 139 1 888

Yönetim panelli web siteleri ile artık site kullanmak çok kolay, Ayrıca tüm paketlerimizde kurumsal mail adresleri hediye. Hazır sitelerle tek tıkla siteniz hazır. Zamandan ve paradan tasarruf edin.

Yüksek Performans

Yurt dışından özel olarak getirdiğimiz sunucularımız ve son teknoloji yazılım dilleri ile kodlanan sitelerimiz ile birlikte size yüksek performans ve hızlı kullanım imkanı sunuyoruz.
Yüksek hızlı ve kesintisiz sitelerle müşterileriniz tarafındna 7/24 ulaşılabilir olun!
Unutmayın siz uyurken bile biz sizin için çalışmaya devam ediyoruz.

Limitsiz İçerik İmkanı

Size kurulan sitelerde sayfa sınırını tamamen kaldırdık. Böylece özgür olan internet dünyasında sayfa yada karakter sınırına takılmıyor her sayfa için ayrı ücret ödemiyorsunuz.
Sınırsız ifade özgürlüğü ile sitenize gelen kullanıcılarınıza kendinizi tam olarak kendinizi anlatmak istediğiniz gibi anlatabiliyor doğru müşteri kitlesine böylece erişebiliyorsunuz

Kurumsal Mail Hesabı

Gelişen teknoloji ile birlikte artık web siteleri artık kurum yada kişilerin artık kartviziti haline geldi. İnternet sitelerimiz artık bizlere prestij getiriyor
PEKİ YA MAİL ADRESİNİZ?
Uzman Tescil Size site adresinize özel kurumsal mail adresi sağlıyor buda prestijinize prestij katıyor.
Siz hala site uzantılı maillere geçmeyi düşünmüyor musunuz?

Devamlı Analiz ve Gelişim

Firmamız web sitelerini hazırlarken size sürekli olarak gelişen yazılımlar sunuyor. Belirli periyodlarla kullandığımız yazılımları geliştiriyor güncelliyor ve günümüz teknolojisine uyarlıyoruz.
Rakipleriniz yıllarca aynı sistemleri kullanırken siz sürekli gelişen dünyasında geride kalmıyor. Böylece rakiplerinize karşı her zaman önde olmanın avantajını yaşıyorsunuz.

Hazır siteler yazılım firması tarafından daha önce ihtiyaca göre hazırlanmış kullanıma hazır web siteleridir. Hazır sitelerde bulunan yönetim panelleri ile sitenizin içeriklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilir. Kontrolü kendiniz sağlayabilirsiniz?

Hazır sitelerin diğer web sitelerden hiçbir farkı yoktur. Aksine diğer sistemlere kıyasla daha donanımlı ve kullanışlıdırlar. Kullanıcıların genel ihtiyaçlarına göre hazırlanan bu sistemler binlerce müşterilerimizin geri dönüşlerine bağlı olarak sürekli güncellenerek geliştirilmektedir.

Hazır site paketlerimizi satın aldığınız zaman, içinde sitenizi profesyonel şekilde hazırlanması için gereken her şey mevcuttur. Web sitesi, hosting, e-posta hesapları, mobil uyumlu tasarım, SEO destekli web sitesi, Ücretsiz Güvenlik Sertifikası, Ücretsiz teknik destek bulunmaktadır.

Evet. Hazır Web Site paketlerimizde diğer bütün hosting, bayi hosting paketlerimizde olduğu gibi ücretsiz SSL sertifikası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hazır Web Site paketinizin aktifleşmesinden 24 saat içerisinde otomatik olarak ücretsiz SSL sertifikanız aktif olacaktır. Ayrıca hosting panelinizden ssl yönetim alanından da anında kendiniz aktif edebilirsiniz?

Hazır web sitesi paketlerimizi aldığınızda satın alma sonrasında ücretsiz olarak teknik destek sağlanmaktadır. Destek masamız üzerinden 7 Gün 24 saat destek talebi açabilir. Çekinmeden her konuda yardım talep edebilirsiniz.

Site kurulumunuz yapıldıktan hemen sonra şifreleriniz eposta hesabınıza gönderilir. Mail içinde gelen panelden giriş yaparak sitenizi özgürce düzenleyebilir. Dilediğiniz gibi içerik eklemesi yapabilirsiniz.

Bizi aramak için tıklayın