Site Kurucu – Hazır Site Yapım Aracı Nedir?

 

Uzman Tescil’den yepyeni bir hizmet daha site kurucu 1000’in üzerinde hazır tasarım hizmetinizde üstelik hiçbir kod bilgisi gerektirmez.

 Site Kurucuyu Test Etmek İçin Tıklayınız!

Site Kurucuyu Satın Al!

Yıllık 45TL +KDV Alan adı ( .com – .net – .org ) ve Hosting Hediye

siteyap

 

Site Yapıcı web tabanlı çalışan, kolay kullanımlı, gelişmiş bir web sitesi tasarım aracıdır. Site Yapıcı’yı kullanmak için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemenize veya programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. Genel bilgisayar ve internet kullanabilen her kişi Site Yapıcı ile profesyonel görünümlü web siteleri oluşturabilir.

Çeşitli sektörlere ve amaca uygun olarak kategorilere ayrılmış 1000’in üzerinde hazır tasarım şablonundan birini seçtikten sonra sitede yer alacak sayfa isimlerini belirleyip, sayfalarınıza kolay kullanımlı WYSIWYG editörde yazı, resim, video, flash içerik ekledikten sonra web sitenizi tek tuşla internette yayınlayabilirsiniz.

Site Yapıcı’nın web tabanlı arayüzü oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

siteyapici

 Binlerce Tasarım Sizin Kontrolünüzde!

Site yapıcı programımızla ister kurumsal, ister kişisel sitelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Onlarca farklı kategori 1071 Tane Tasarım otomatik kurulum anında aktivasyon. Kredi kartınızla yaptığınız ödemelerde 15 DK içinde sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

 

Site Kurucuyu Test Etmek İçin Tıklayınız!

Site Kurucuyu Satın Al!

tasarimlar

 

 

Site Kurucuyu Test Etmek İçin Tıklayınız!

Site Kurucuyu Satın Al!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi aramak için tıklayın