Yıllık Fiyatı 149.00TL

Açıklama

Alan Adı ve Hosting Hediye

Çağrı Merkezi: 0850 303 1 888

  • Firma adı, açıklamalar, logo gibi firmaya özellikleri güncelleme.
  • Firmaya ait telefon numaraları, harita ve konum bilgileri, sayaç ekleme gibi bir dizi düzenlenebilir gelişmiş firma ayarlar bölümü.
  • Renk ve tasarım ayarları, font ve içerik ayarları ve gelişmiş içerik seçenekleri.
  • Kişiselleştirilebilir üst ve alt kısım.
  • Sitenize istediğiniz kadar sayfa ve resim ekleyebilir ve bunları yönetebilirsiniz.
  • Sınırsız sayfa ve sayfa kategorisi oluşturma.
  • Referans, haber ve anasayfa slayt yönetimi.
  • Foto galeri ve galeri kategorileri oluşturma.
  • Gelişmiş ürün yönetimi.
  • İletişim mesajları ve insan kaynakları ve yönetici düzenleme bölümü.

Evet bu ücreti yılda bir kez ödersiniz bu ücret dışında süpriz bir ödeme çıkarmayız.

Hazır sitelerin diğer web sitelerden hiçbir farkı yoktur. Aksine diğer sistemlere kıyasla daha donanımlı ve kullanışlıdırlar. Kullanıcıların genel ihtiyaçlarına göre hazırlanan bu sistemler binlerce müşterilerimizin geri dönüşlerine bağlı olarak sürekli güncellenerek geliştirilmektedir.

Hazır site paketlerimizi satın aldığınız zaman, içinde sitenizi profesyonel şekilde hazırlanması için gereken her şey mevcuttur. Web sitesi, hosting, e-posta hesapları, mobil uyumlu tasarım, SEO destekli web sitesi, Ücretsiz Güvenlik Sertifikası, Ücretsiz teknik destek bulunmaktadır.

Evet. Hazır Web Site paketlerimizde diğer bütün hosting, bayi hosting paketlerimizde olduğu gibi ücretsiz SSL sertifikası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hazır Web Site paketinizin aktifleşmesinden 24 saat içerisinde otomatik olarak ücretsiz SSL sertifikanız aktif olacaktır. Ayrıca hosting panelinizden ssl yönetim alanından da anında kendiniz aktif edebilirsiniz?

Hazır web sitesi paketlerimizi aldığınızda satın alma sonrasında ücretsiz olarak teknik destek sağlanmaktadır. Destek masamız üzerinden 7 Gün 24 saat destek talebi açabilir. Çekinmeden her konuda yardım talep edebilirsiniz.

Site kurulumunuz yapıldıktan hemen sonra şifreleriniz eposta hesabınıza gönderilir. Mail içinde gelen panelden giriş yaparak sitenizi özgürce düzenleyebilir. Dilediğiniz gibi içerik eklemesi yapabilirsiniz.

Evet tabi ki kurabilirsiniz fakat hosting hizmetinizin başka firmada olması teknik açıdan size destek verirken işlemlerimizi zorlaştırmaktadır. İlk yıl hosting hizmetimiz hediye olduğu için bizim sunucularımızda barınmanızı tavsiye ederiz.

Google arama motoru dahil 250 tane arama motoruna sisteminiz ücretsiz ve otomatik olarak tarafımızca kaydedilmektedir. Fakat bu kayıt işleminin sonuçlarını 2-5 gün içerisinde görebilirsiniz.

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayın