Web sitesi kurmak 149TL + KDV Üstelik Alan adı ve Hosting Hediye

Tüm site paketlerimizde 10 adet site adresi uzantılı mail adresi (info@siteadi.com vb ) hediye.

Web sitenizi profesyonelce hazırlayın internet dünyasında prestij sahibi olun firmanızı tanıtın.

Sitenizi Kendiniz Kurmak İster Misiniz? Web Siteniz 5 DK’da Hazır!!

tasarimlar

Web site kurucu ile onlarca tasarım arasından istediğiniz tasarımı seçerek dilediğiniz şekilde sitenizi kurabilirsiniz üstelik 29 Dil seçeneği ile hem 7 Gün 24 saat ulaşılabilir olacaksınız. Hemde global dünyada istediğiniz her bölgeye kendinizi tanıtabileceksiniz.

Responsive tasarımlar sayesinde mobil,tablet,leptop ve geniş ekran cihazlarda bile ekrandan taşmayan,şık ve kolay kullanımlı bir tasarım sahibi olduğunuz için insanlar size her zaman ulaşabilecekler.

Hazır Site kurucu ile site yapmak çok kolaydır.

Web sitesine artık servet ödemeyin. Web Siteniz 5 DK’da Hazır!!

Hızlı ve Pratik İnternet Sitesi Kurmak Artık Çok Kolay

Mobil Uyumlu ve 200’e yakın tasarım ile birlikte web sitenizi kendiniz tasarlayın. Dilediğiniz şablonu seçin internet sitenizi tek tıkla kurmaya başlayın! Sadece 3 adımda düşük maliyetli mükemmel görünen bir websitesi kurabilirsiniz.

Hayalinizdeki Siteyi Tasarlayın

 Web sitenizi tasarlarken sınırlara takılmayın. Web sitesi kurmak artık kolay olduğu kadar sınırlarıda zorlayabilirsiniz. Şablonları geliştirebilir kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Site kurucuda düzenlemeleri web site editörüyle kodlama bilgisi olmadan hazır kalıpları sürükle bırak yöntemi ile dilediğiniz alana ekleme yapabilirsiniz.
 
200’e yakın tasarımı sitenizi kurarken kullanabilirsiniz. Her şablona dilediğiniz modülleri ekleyebilir form oluşturabilirsiniz. Site kurucu paketler için program kullanmanıza gerek kalmaz. Tamamen tarayıcı kaynakları ile çalışır. Resimleri düzenlemek, kesmek veya boyutlandırmak mümkündür. Ayrıca zengin medya desteği sayesinde bir çok multimedya öğesini bir arada kullanabilirsiniz.
 

Sıfırdan bu işi yapmaya koyulduysanız en doğru ürün hazır site tasarım aracıdır. Size kod bilgisi gerektirmeden sürükle bırak ve düzenleme yapabileceğiniz bir arayüz sunar. Eğer basit içerikli bir site kurmak istiyorsanız size sade ve kullanışlı araçların desteklediği güçlü bir alt yapıya sahiptir. Demo uygulaması ile kendinizde test edebilirsiniz.

Karar verdiğiniz taktirde site kurucu sistemimizi online olarak web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Sistemimiz otomatik olarak anında aktif olduğu için beklemeden 5 Dakikada sitenizi kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Site kurucu ile ne siteleri yapabilirsiniz.?

 • Kurumsal firma sitesi
 • Kişisel siteler
 • Portallar
 • Güzellik Salonları
 • Spor Salonları
 • Eğlence Amaçlı Siteler
 • Yemek Amaçlı Siteler
 • Seyahat Siteleri
 • Taşıma Siteleri
 • Otel Siteleri
 • İnşaat Siteleri

Ve binlerce sektörde site kurabilirsiniz.

Bizi aramak için tıklayın