Eticaret sitesi kurmak için gerekenler

  • Home / Blog / Eticaret sitesi kurmak…

Eticaret sitesi kurmak için gerekenler

Gelişen teknoloji ile birlikte artık online satış siteleri girişimciler için rağbette olan bir sektör haline geldi.
Web sitemize web sitesi için başvuran müşterilerimizin yada dışarıda bu sektöre atılmak isteyen insanların en çok merak ettiği şey eticaret sitesi nasıl kurulur? Eticaret sitesi kurmanın maaliyeti nedir? Eticaret sitesi kurmak için gerekli belge ve evraklar nelerdir?

Aslında bu sorular girişimcilerin gözünü fazlasıyla korkutmakta ve sektöre atılım yapmaktan çekinmelerine neden olmaktadır. Kısa ve hızlı bir şekilde bu soruların cevaplarını çözelim.

Eticaret sitesi nasıl kurulur?

Eicaret sitesi kurmak için aslında çok fazla düşünmenize gerek yok eticaret firmaları sizin için aslında tüm işlemleri yapıyorlar öyleki sizin pos anlaşmanıza kadar bir çok firmalarla partnership anlaşmaları mevcut. Tek yapmanız gereken güvenilir bir firma ile anlaşmak ve onların sizi yönlendirmelerine izin vermek.

Eticaret Maaliyeti nedir?

Sektör gereği bir çok firma kendisine göre bir fiyat politikası belirlemiş ve o politika doğrultusunda hareket etmektedir. Bazı firmalar 250-300tlden başlayan fiyatlar sunarken bazı firmalar kapıları 750-1000tlden başlatmaktadır. Bu nedenle satın alma yaparken mutlaka firmaları arayıp sistem özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ama unutmayın her zaman en pahalı olan en kaliteli olan değildir.

Eticaret Paketlerimizi incelemek için Tıklayınız…

Eticaret sitesi için gerekli evraklar nelerdir?

Aslında site kurarken tasarım firmasına herhangi bir evrak sunmak zorunda değilsiniz sonuç itibariyle bu firmalar bir devlet kurumu değil ama sanal pos kapıda ödeme gibi işlemlerde vergi levhası gerekmektedir. Ayrıca devlet kazandığınız her kuruş için vergi ödemenizi ister. Bu nedenle vergi levhası şarttır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Eticaret kurulumlarında 249tl’den başlayan fiyatlarla size hizmet sağlamaktayız. Uzman tescil 2009 yılından bu yana binlerce siteye ev sahipliği yapmaktadır.

Saygılarımızla

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayın